İnstaAvm

Instagram Ücretsiz İzlenme

Videolarınızı Instagram izlenme hilesi ile ücretsiz, güvenilir ve hızlı şekilde yükseltin. Ücretsiz instagram izlenme servisi şifresiz çalışmaktadır.


Tamamen Ücretsiz!

Lütfen kullanıcı adınızın doğru olduğundan emin olun.

Gönder düğmesini etkinleştirmek için yorum yapmanız gerekir.

Siz de Yorum Yapın!

Instagram Ücretsiz İzlenme Nasıl Kullanılır?

Instagram'da ücretsiz izlenme hilesi için sitemizde yer alan adımları gerçekleştirmeniz yeterlidir. InstaAVM ayrıcalığıyla ücretsiz izlenmelere ulaşabilir, videolarınızı keşfete düşürebilirsiniz.

 • İlk olarak ana sayfadaki diğer hizmetler bölümüne giriş yapın.
 • Açılan menüden Instagram Ücretsiz İzlenme aracımıza tıklayın.
 • Bilgilerinizi girip ilk olarak yorum yapınız. Yorum sonrası, formu doldurup gönderin.
 • İzlenme istediğiniz paylaşımın linkini formdaki kısma giriniz. Instagram ücretsiz izlenme gönderebilmesi için hesabınızın gizli ya da videonuzun engel almamış olduğuna dikkat ediniz.
 • Başlat butonuna tıkladıktan sonra izlenmeleriniz güvenli ve ücretsiz bir şekilde videolarınıza yüklenir.
Instagram Ücretsiz İzlenme Nasıl Kullanılır?

Instagram Ücretsiz İzlenme

Instagram ücretsiz izlenme güvenli, ücretsiz, şifresiz ve hızlı sunduğumuz hizmetlerimiz arasında bulunuyor. Instagram, ücretsiz izlenme özelliğinden yararlanmak isteyen kullanıcılar kısa sürede sonuç elde edebilir. Ücretsiz izlenme paketlerimizin her biri müşterilerimizin hesabına uygun şekilde aktarılır. Saniyeler içerisinde yeni izlenme sayısına ulaşmak istiyorsanız ve bunun için herhangi bir bütçeniz yok ise sunduğumuz ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Sağladığımız tüm hizmetler tüm kullanıcılarımızı içermektedir. Profesyonel ve güvenli hizmet almak istediğiniz takdirde size sunduğumuz paketleri inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz izlenme satın alarak hesabınızın daha güvenli ve daha kaliteli hale gelmesini de sağlayabilirsiniz. Sunduğumuz bütün bu özelliklerden güvenle yararlanırken, bir yandan da takipçilerinizle etkileşim kurmaya devam edebilirsiniz.

Instagram Ücretsiz İzlenme Nedir?

Sosyal medya hesapları için sunduğumuz farklı paketlerimiz bulunuyor. Bu paketlerin her biri farklı özelliklerde ve farklı içeriklerde hazırlanıyor. Sosyal medya uzmanları tarafından hazırlanan bütün bu hizmetlerimizin ardından her zaman kaliteye ve güvenliğe önem veren bir anlayış mevcut.

Instagram için özel olarak hazırladığımız ücretsiz izlenme paketinden yararlanırken, herhangi bir ödeme yapmazsınız. Ödeme yapmadığınız takdirde sadece yorum yapmanız beklenir. Yorum yaparak ücretsiz izlenme alabilir ve artan izlenme sayılarının keyfini çıkarabilirsiniz. Instagram ücretsiz izlenme hilesi ile kısa sürede görüntülenme sayılarınızı arttırmanız çok kolay.

Instagram Ücretsiz İzlenme Ne Zaman Hesaba Yüklenir?

Ücretsiz izlenme satın almak için yaptığınız aşamaları tamamladıktan sonra hesabınıza yükleme aşamasına geçilir. Bu aşamada sadece verilen bilgileri doldurmak ve yorum yapmak yeterlidir. Yorum yaptığınız takdirde işleme onayladığınızda hesabınıza aktarın başlayacaktır. En fazla 50 adet instagram izlenmesini ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Bu doğrultuda saniyeler içerisinde hesabınıza transferin tamamlanması mümkün olacaktır. Ücretsiz instagram izlenmesi satın almak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey; yorum. Instagram bedava izlenme paketimiz için yorum yapılması 50 adet hediye ücretsiz izlenme kazanmanızı sağlayacak.

Instagram Ücretsiz İzlenme için Şifre İstenir Mi?

Platformumuzda sunulan hiçbir hizmet için şifre talep edilmemektedir. Şifre talebi oluşturamadığımız için instagram ve diğer sosyal medya platformlarında kolaylıkla işlem yapabilirsiniz. Kullanıcılarımızın profil güvenliğini önemsiyor ve bu nedenle de şifre talep etmiyoruz. Şifre talep eden profiller genellikle ilgili hesaba zarar vermek ya da çalmak amacıyla hazırlanmıştır.

Bizler sadece hizmetlerimize profesyonel olarak devam etmeyi arzulayan ve alanda kaliteli hizmetler sunan bir şirketiz. Dolayısıyla hazırladığımız bütün hizmetlerde müşterilerimizin sorunsuz şekilde paketlerden yararlanmasını sağlıyor. Instagram ücretsiz hilelerden yararlanırken herhangi bir ödeme yapmaz ve şifre paylaşımında bulunmazsınız.

Instagram Ücretsiz İzlenme Keşfete Çıkarır Mı?

Instagram ücretsiz izlenme almak, keşfete çıkma ihtimalini arttırmaktadır. Keşfet bölümünün birçok yararı vardır ve buraya çıkan gönderiler ve hesaplar kısa sürede fenomenler arasında yer alabilir. Seçtiğiniz video, story, gönderi, reels ya da canlı yayın için link oluşturup bu linki bizimle paylaşmanız yeterli. Link paylaşımının ardından dakikalar içerisinde hesabınıza istediğiniz kadar (en fazla 50 adet) izlenmeyi yüklüyoruz.

Bu esnada hızla hesaba yüklenen ve etkileşimi artan videonun ise keşfete çıkma ihtimali de yükseliyor. Sosyal medya çalışmaları yapan bir platform olarak sosyal medyada yer alan algoritmaların nasıl çalıştığını biliyoruz. Dolayısıyla instagram ücretsiz izlenme alarak keşfete çıkma ihtimalinin olduğunun da farkındayız. Kullanıcılarımıza etkileşimleri doğru kullandıkları takdirde keşfet bölümünde sürekli olarak yer alabileceklerini hatırlatmak isteriz. Instagram ücretsiz izlenme al paketleri ile keşfete katılabilirsiniz.

Instagram Keşfete Çıkmanın Yararları Nedir?

Instagram keşfet hilesi ile keşfete kolaylıkla çıkabilirsiniz. Özenle hazırladığımız paketlerimiz size aynı zamanda keşfet de yer alma imkanı da sunar. Doğru etkileşim paketleri satın alındığı takdirde kullanıcılarımız keşfet bölümüne çıkabilir. Instagram'da keşfet bölümünde yer almak isteyenler doğru etkileşim paketlerini almaya özen göstermelidir. Çünkü instagram keşfet bölümünün birbirinden farklı yararları ve avantajları vardır.

Instagram keşfetin avantajları şunlardır:

 • Paylaşılan gönderinin daha çok kişiye ulaşması.
 • Gerçek ve organik takipçilere ulaşmanın daha kolay olması.
 • Tek bir etkileşimin değil bütün etkileşimlerin artmasını sağlanması.
 • Hedef kitleye daha çabuk ulaşılması.
 • Hedef kitlede yer alan kullanıcıların içeriklere daha kolay ulaşması.
 • Profilde yer alan diğer bilgilerin ve paylaşımların daha çok kişiye kısa sürede ulaşması.
 • Hesabın ve dolayısıyla gönderinin popüler olmasının kolaylaşması.

Instagram keşfet bölümünün yararları arasında bulunur. Bu yararlar nedeniyle instagram keşfete çıkan gönderiler daha çok kişiye kısa sürede ulaşır ve etkisi daha uzun sürer. Avantajları fazla olduğu için birçok sosyal medya kullanıcısı kullandığı platformun keşfet bölümünde yer almayı istemektedir.

Instagram Ücretsiz İzlenme Hesaba Zarar Verir Mi?

Ücretsiz izlenmeler hesaba herhangi bir zarar vermemektedir. Bunun en önemli nedeni hesabınız için hizmet verirken sizden şifre talep etmememiz. Kolaylıkla izlenme alabilir izlenmelerin bizde ise algoritmayla uyumlu şekilde kullanabilirsiniz. Ücretsiz izlenmelerin yanı sıra ücretli izlenmeler de hesaba zarar vermemektedir. Kısa süre içerisinde profilinizi daha güvenli ve daha bol etkileşimiyle kullanmak istediğiniz takdirde ücretsiz izlenme avantajımızı kullanabilirsiniz.

Instagram ücretsiz görüntülenme hizmetimizden yararlanıldığında sadece görüntülenme artar. Profilin, gönderinin ya da hesabın tamamının zarar görmesi mümkün değildir. Bunun temel nedeni kullanıcılarımızdan herhangi bir şifre bilgisi talep etmememiz. Dolayısı ile kullanıcılarımız sadece link paylaşarak hizmet alabilir ve profil güvenliğini sağlamaya devam edebilir.

Instagram Ücretsiz İzlenmenin Yararları Nelerdir?

Instagram ücretsiz izlenmenin yararları sadece finans ile ilgili değildir. Ücretsiz izlenme almak hem ödeme yapmamak anlamına gelmekte hem de aslında size sunduğumuz hizmetlerin küçük bir tanıtımını almakla ilgilidir. Ücretsiz izlenme alındığı takdirde belirli kotalar ile sınırlama yapılmıştır. Bu kotalar ışığında minimum hizmet alınır ve birkaç saniye içerisinde transfer başlanır. Herhangi bir kart ya da ödeme bilgisi girmeden hizmet almak isteyenler için ideal bir hizmettir.

Instagram Paketi Almak Hesabın Çalınmasına Neden Olur Mu?

Instagram paketi almak hesap güvenliğinin tehlikeye atılmasını sağlamaz. Hesabınızı korumaya devam ederken bir yandan da Instagram izlenme paketi alabilirsiniz. Sadece izlenme değil aynı zamanda beğeni, yorum, görüntülenme, takipçi, kaydetme ve keşfet gibi paketler almanız da mümkün.

Instagram paketi almak hesabın çalınmasına neden olmamaktadır. Profilinizde yer alan bütün paketler güvenli şekilde kullanıcılarımıza sunulur. Kaliteli hizmet vermeye özen gösterdiğimiz ve müşteri memnuniyetini önemsediğimiz için alınan hizmetlerden zarar görülmesi mümkün değildir. Algoritmaya takılmadan ve kural ihlali yapmadan hizmet satın almanızı sağlıyoruz. Dolayısı ile instagram için herhangi bir paket aldığınızda hesabınızın çalınmasıyla karşılaşmazsınız.

Instagram Gerçek Takipçiye Nasıl Ulaşılır?

Sosyal medya platformlarına gerçek ve organik kullanıcılara ulaşmak gün geçtikçe zorlanıyor. Bunun temel sebeplerinden biri, her geçen gün kullanılan hesapların ve platformların artış göstermesi. Platformların ve takipçilerin ve aynı zamanda kullanıcıların artması günümüzde rekabet ortaya çıkarıyor.

Sosyal medya içerisinde sık karşılaşılan bu rekabet ortamında %100 organik ve gerçek takipçilere ulaşmak için ise kullanılan yöntemler yetersiz kalabiliyor. Bu noktada platformumuzda 7 yıldır size sunduğumuz hizmetlerden yararlanarak kısa süre içerisinde gerçek takipçilere ulaşabilirsiniz. Bedava instagram izlenme gibi özelliklerimizin yanı sıra sizi gerçek takipçiler ile buluşturuyor ve hesabınızı yüksek verim ile kullanmanızı sağlıyoruz.

Instagram Ücretsiz İzlenmede Sahte Hesaplar Mı Var?

Instagram ücretsiz izlenme hizmetlerimizde herhangi bir sahte hesap kullanımı yapılmamaktadır. Kullanıcılarımıza sunduğumuz tüm hizmetlerimiz gerçek ve aktif kullanıcılardan oluşur. Sahte hesaplar ile işlem yapmamaya dikkat ediyoruz ve bu sebeple de kaliteli ve sürdürülebilir hizmetler verebiliyoruz.

Instagram için sağladığımız ücretsiz izlenme paketlerimizde sahte hesaplar yer almamaktadır. Güvenli şekilde gerçek kullanıcılara ulaşabilmek adına paketlerimizi tercih edebilir ve izlenme sayılarının yanı sıra organik olarak beğeni, takipçi ve yorum gibi diğer etkileşimlerini de arttırabilirsiniz. Sunduğumuz imkanlardan yararlanırken hem profilinizin korumaya devam edilmesi hem de ödeme esnasında herhangi bir sorunla karşılaşmamanız mümkün. Sahte hesaplar yerine gerçek hesapları kullanarak verdiğimiz hizmetlerin etki gücü daha yüksek olmaktadır.

Instagram İzlenme Hilesi Güvenli Mi?

İnstagram ücretsiz izlenme hilesi tamamen güvenlidir. Platformumuzda yer alan hizmetlerin güvende olmasını sağlayan bazı özelliklerimiz mevcut. Bu özelliklerimiz sebebiyle izlenme hilesi satın almak isteyenler de herhangi bir şekilde zarar ile karşılaşmalar sadece izlenme hilesi değil, aynı zamanda satışa sunduğumuz paketler için de aynı durum söz konusu. Instagram izlenme hileleri güvenli şekilde hesaba aktarılır ve kısa süre içerisinde etkisi fark edilir. Herhangi bir şifre talebi oluşturulmadığı, hesabın gizlilik bilgileri talep edilmediği ve hesaba ilişkin özel sorular sorulmadığı için izlenme hilesi güvenlidir.

Instagram İzlenme Ne İşe Yarar?

Instagram izlenme gönder ücretsiz olarak yararlanılabilen hizmetlerimiz arasında bulunur. Kişisel hesabınız ya da kurumsal hesabınız dışında farklı hesaplar için de izlenme alabilirsiniz. Ücretsiz izlenme alabileceğiniz gibi ücretsiz izlenmeleri de başka profiller adına satın almanız mümkün. Instagram izlenme günümüzde önemli veriler sunmaktadır. İzlenme oranları yükseldiği takdirde kişilerin profili. Öne çıkmaya başlar, öne çıkan profiller keşfetme yer alır ve organik kullanıcılara ulaşma imkanı artar.

Instagram İzlenme Almanın Avantajları Neler?

Sosyal medya platformları için etkileşim almanın birbirinden farklı avantajları vardır. Örneğin Instagram için izlenme almanın faydaları beğeni yorum ve diğer etkileşimleri almak ile benzerlik gösterir. Ancak izlenme almak aynı zamanda hesabın organik kullanıcılara gerçekten ulaşıp ulaşmadığını gösteren verileri de sunar. Sayısı yüksek olmasına karşın görüntülenme sayısı düşük olan ya da tam tersi bir formül ile karşılaşan birçok profil bulunuyor.

Bir instagram hesabında yer alan gönderilerin ve aynı zamanda tüm etkileşimlerin birbiriyle tutarlı olması son derece önemli. Tutarlı bir hesap yaratmak, diğer kullanıcıların hesabınızı güvenli bulması anlamına da gelir. Dolayısıyla izlenme almak da hesabınızın tutarlı olduğunu ve aynı zamanda kaliteli, güvenli ve profesyonel bir hesap olduğunu gösterir. Instagram bedava görüntülenme paketi alarak avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Instagram İzlenme Alındığı Anlaşılır Mı?

Instagram için izlenme satın aldığınızda bunun anlaşılmasını istemiyor iseniz dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Bu unsurlara dikkat ettiğiniz takdirde dışarıdan herhangi bir kullanıcının izlenme aldığınızı anlaması mümkün değildir. İzlenmenin alındığının anlaşılmaması için bütün etkileşimlerin birbiriyle uyuşması gerekir. Düşük takipçi sayısının yükseltilmesi düşük beğeni sayısının yükseltilmesi ve her birinin izlenme sayısı ile eşdeğer olması gerekir. Veriler birbiriyle uyumlu olduğu takdirde izlenme alındığı anlaşılmamaktadır.

Instagram için Ucuz İzlenme Alınır Mı?

Uygun fiyatlı hizmet satın almak isteyen kişiler platformumuzda yer alan bütün instagram paketlerini inceleyebilir. Kullanıcılarımıza sunduğumuz hizmetler sadece kaliteli ve güvenli değil, aynı zamanda ucuz ve uygun fiyatlı hizmetlerimizde bulunuyor. Bu hizmetlerimizden yararlanarak hem uygun fiyatlı hizmet alabilir hem de profilinizi saniyeler içerisinde istediğiniz izlenme sayısını ulaştırabilirsiniz. Instagram ücretsiz video izlenme ayrıcalığımız için de aynı durum söz konusu.

Ucuz İzlenme Almak Güvenli Mi?

Sosyal medya hesapları için ucuz izlenme almak güvenlidir ancak ucuz izlenmeyi aldığınız platform son derece önemlidir. Örneğin bizler sunduğumuz bütün işlem ve hizmetlerde güvenliğe önem veriyoruz. Ödeme güvenliği, hesap güvenliği, şifresiz işlem kolaylığı gibi ayrıcalıklarımız yer alıyor. Bu sebep ile de platformumuzdan hizmet almak hem sorunsuz hem uygun fiyatlı hem de güvenli oluyor. Ancak şifre talep eden, hesap güvenliğini korumayan ve ödeme esnasında güvenli alan yaratmayan platformlardan hizmet almak oldukça zararlıdır. Instagram reels izlenme satın al hizmetleri için de aynısı geçerli. Sadece gönderi değil story (hikaye) ve reels izlenmeleri için de güvenli hizmet sağlıyoruz.

Instagram Türk Kullanıcılardan İzlenme Satın Alınır Mı?

İzleyen tüm kullanıcılarımız ücretli paketlerimiz arasında yer alan %100 Türk kullanıcılardan oluşan izlenme paketlerini tercih edebilir. Bu paketler ile sadece Türkiye sınırları içerisinde popüler bir hesap olmak ya da sadece türkiye'de hesaplara ulaşmak istiyorsanız uygundur. Hedef kitlenize uygun olarak belirleyeceğiniz kriterler ışığında platformumuzda kolaylıkla hizmet satın alabilirsiniz. Türk kullanıcılardan oluşan paketlerimiz Instagram story izlenme al paketlerimiz için de geçerlidir.

Instagram İzlenme Hilesi Hesabı Kapatır Mı?

Güvenli platformlar tercih edilmediğinde instagram tarafından profil katılabilmektedir. Ancak güvenlik platformlar tercih edilirse instagram izlenme hilesi nedeniyle hesap katımıyla karşılaşılmaz. Bizler 7 yıldır sektörde yer alan bir platform olarak bütün müşterilerimize güvenli hizmetler sunuyoruz. Dolayısıyla herhangi bir şekilde hesabın kapatılması ya da zarar görmesi gibi bir sonuç ile karşılaşılmıyor. Instagram izlenme satın al ucuz fiyatlı sunduğumuz hizmetlerimiz arasında bulunmasına karşın her paketimiz güvenli ve profesyoneldir.

Instagram İzlenme Hilesi Neden Verilir?

Instagram izlenme hilesi yorum yapan kullanıcılarımıza verilmektedir. Yorum yaparak izlenme hilesinden yararlanılması mümkündür. Instagram izlenme satın alma ya da ücretsiz izlenme hilesinden yararlanma esnasında bir problem ile karşılaşılmaz. Aksine kısa sürede işlem tamamlanarak hesaba izlenme transferi başlatılır. Instagram izlenme hilesi yorum yapan kullanıcılarımıza özeldir.

Nasıl Ücretsiz Instagram İzlenme Hilesi Alınır?

Ücretsiz instagram izlenme hilesi almak isteyen kullanıcılarımızın yapması gereken işlemler oldukça basit. Gerekli adımları takip ederek dakikalar içerisinde izlenme sayınızı yükseltebilirsiniz. Ücretsiz instagram izlenme hilesi almak isteyen kullanıcılarımızın takip etmesi gereken aşamalar şu şekildedir:

 • “Tamamen Ücretsiz!” başlıklı kutucukta yer alan link ve miktar bilgisi doldurulur.

 • “Siz De Yorum Yapın!” başlıklı kutucukta yer alan isim, soyisim, meslek ve yorum kutucukları doldurulur.
 • “Başlat” yazısına ve “Gönder” butonuna basılır.
 • İşlem tamamlanır.

Instagram Ücretsiz İzlenme için Hesap Gizliliği Açılmalı Mı?

Instagram ücretsiz izlenme almak için öncelikli olarak hesap gizliliğinin açılması gerekir. Işleme başlamadan önce hesap gizliliği herkese kapalı ise herkese açık hale getirilmelidir. Aksi takdirde yapılan işlemden sonuç alınamayabilir ya da işlem geç başlayabilir. Bu durum tüm sosyal medya platformları için geçerlidir. Kapalı olan hesapların gizliliği herkese açılmalı akabinde işlem için onay verilmelidir. Instagram beğeni izlenme satın al gibi hizmetler için de aynı durum söz konusudur.

Ücretsiz İzlenme Almak için Hangi Bilgiler Paylaşılır?

Ücretsiz izlenme almak için paylaşılan bilgiler oldukça kısıtlıdır. Bunun için öncelikli olarak yorum yapmak gerekir. Yorumlarda ise isim, soy isim, meslek bilgileri yeterli olmaktadır. Bunun dışında hesabı izlenmenin yüklenebilmesi için ilgili gönderinin linki paylaşılmalı ve kaç adet Instagram ücretsiz izlenme alınacak ise o sayının sisteme girilmesi yeterlidir.

Sık Sorulan Sorular

Sizler için müşterilerimizin en çok sorduğu soruları hazırladık.

Instagram ücretsiz izlenme hilesi, videolarınızın hızlı ve güvenilir şekilde yükselmesini sağlar. İzlenmenizi arttırarak keşfete düşme şansınızı yükseltebilirsiniz.

Sitemizde yer alan tüm ücretsiz servislerde olduğu gibi ücretsiz izlenme paketlerinde de şifre ya da başka bilgi istenmemektedir. Video linkiniz bizler için yeterlidir.

Ücretsiz izlenme servisleri gerçek kullanıcılardan yüklenmesi nedeniyle keşfet şansınızı arttırır.

Ücretsiz izlenmenizi alırken yapmanız gereken tek şey sitemizde yorum yapmak ve video linkinizi yazmaktır. Herhangi bir güvenlik açığı oluşturacak bilgiler istenmemektedir.

Müşteri Yorumları

Sizler için müşterilerimizin yaptığı yorumları sergiliyoruz.

 • Özlem Değerli
  Sosyal Medya Uzmanı

  Uygulama kesinlikle harika, InstaAVM'den sürekli paket alıyorum ancak ufak takipçi ihtiyaçlarında hiçbir ücret ödemeden bu araçları kullanıyorum. Teşekkürler InstaAVM :)

  Ortalama 5/5
 • Ahmet Yılmaz
  Ajans Sahibi

  Ücretsiz instagram izlenme satın almak isteyenler için harika bir seçenek. Denedik, sorunsuz çalışıyor.

  Ortalama 5/5
 • Muhammet Yayla
  Serbest Meslek

  Şifresiz izlenme hilesi konusunda InstaAVM'den üstüne tanımam. Şifre isteyen siteler kesinlikle güvensiz.

  Ortalama 5/5
 • Selim Özer
  Influencer

  Sayfamı takip eden kişilere ara ara izlenme çekilişleri yapıyorum ve şifresiz ücretsiz izlenme hilesini kullanarak gönderiyorum. Çok memnunum.

  Ortalama 5/5

Diğer Hizmetlerimize de Göz Atın!

INSTAAVM'in pek çok hizmeti mevcut. Aşağıdaki seçeneklerden size uygun olanlara göz atabilirsiniz.

Çok Sevilen Premium Türk Takipçi Artık 365 Gün Telafi Garantili!

InstaAVM'nin en sevilen servisleri arasında yer alan Instagram Premium Türk Takipçi servisimizde 365 Gün telafi aktif edilmiştir. Servisimizde düşmeler minimum seviyelerde olup, olası düşmelere karşı da 365 gün boyunca telafilidir! Servisimizin açılışına özel fiyatların yanı sıra "instaavm" kodu ile %5 ekstra indirim alabilirsiniz. 

3 Dakika Önce